Lop top

Shitet nga: ???? 04 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Lop Top Medion eshte ne gjendje te rregullt vetem vajerllesi dhe tastiera nuk funksionojn. Permasat i keni ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim