Loptop

Shitet nga: Argjend 03 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Loptopi ne gjendje perfekte shum pak i perodur dhe me nje memorie shum te mir poashtu ka grafik fenomenale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim