MacBook

Shitet nga: MacBook 13 Pri 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes MacBook vitit 2010 i perdorun vetem 4 muj! Eshte komplet me cd dhe librat. E ka nje defekt shum vogel aty ku ngjitet kablla rymes mrenda duhet vetem me ja ndru 40euro kushton pjesa. Arsyja pse e Shes eshte se mu kan ba shum laptopa etj. Qmimi eshte 500 euro per me shum info 049338404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim