MacBook

Shitet nga: valdrin 26 Dhj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
MackBook oshte i perdorun mirpo i rujtun dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim