Macbook Pro 15' | 4 GB Ram | i5 2.53 GHz | 500 HDD

Shitet nga: Arbër 01 Sht 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
MacBook Pro (15-inch, Mid 2010)

OS X Yosemite 10.10.4,

2.53 GHz Intel Core i5,
4 GB 1067 MHz DDR3,
NVIDIA GeForce GT 330M 256 MB, 500 GB HDD!

Boj ndrrim me gaming pc ose laptop (Muna me i shtu deri ne 300 euro)


Mund te me kontaktoni permes e-mail adresses dhe nqofsje jeni te interesuar pastaj bisedojna dhe merremi vesh permes telefonit.

Ju faleminderit per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim