Mini llaptop dell intel 1.6.,1gb ram,160hdd

Shitet nga: dell llaptop 17 Sht 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
mini llaptop dell intel 1.6.,1gb ram,160hdd asht i ruiten dhe punon mire ,transporti gratis .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim