Ndrroj me ps4

Shitet nga: egzon 29 Dhj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Boj ndrrim me playstation4 shtoj edhe iphone 4s osht locked , laptopi osht ne gjendje shum te mir 17inch shum pak i perdorur performanca shum te shpejta munesh me punu ne programe si auto cad ,, autodesk ,pa asnje problem po ashtu i bejn edhe lojrat me te fundit si blur te cilen e ka te instaluar dhe lojra te tjera performancat mund ti shihni ne foto .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim