Sony playstation 3 vetem 60 euro

Shitet nga: Soni 07 Jan 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet sony 3 fat me 100gB hardisk i ardhun pej zvicrre pe shes kaq lir se syni nuk i bon veq munet me bo me qip me shti loj ka 3 euro me 1 gjystik dhe kabllen hdmi krejt origjinal tsonit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim