Tab lenovo A7

Shitet nga: Tab A7 16 Pri 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes tab,, e kam bler para 20 dite ka garancion 2 Vite .. Baj edhe ndrrim me tel pper ma shum third Ne tel. Dhe ne viber 049 560 717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim