Samsung tablet 16g

Shitet nga: Arber 04 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Samsung tablet 2 10.1 eshte ne gjendje shum te mire posedon kameren perpar edhe mbrapa po ashtu ka dhe instagram,facebook-messenger,whatsaap,viber etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim