Android IRULU U2

Shitet nga: Xxx 13 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Shes SmartPhone-in Android IRULU U2 i ri i pa perdorur, vjen me adapter, folije, fatroll, degjuese, ka kameren 12 MP, po ashtu afer kameres ka edhe nje sensor Special ku vetem vendosim gishtin tregues dhe muni me mat pulsin e zemres. Per me shum muni me kontaktu ne:
Mobile: 049549365,
Viber: 049416473
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim