Android Tablet ne gjendjee krejt te rregullt

Shitet nga: Dini 01 Mar 03:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   115 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Shes Tabletin android ne gjendje shum te mir pune
andoird verzion 4.4.2
po ashtu edhe i ruajtur
me dy kamera
ka nevdin per memory card
ka shum aplikacione
i ka programet te kabllovikut qe mund te kqyrni filma dhe sport
quadcore
garantoj qe punon mir
vjen me mbushes.

100% origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim