Apple iMac 27-inch 3.2GHz Quad Core i5 16GB RAM ..

Shitet nga: Garry brown 28 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Markë: Apple
Lloji: Desktop
Produkt Familja: iMac
Sistemi operativ: Apple MacOS X
Screen Size: 27 "
MPN: BTO / CTO
Memory: 8 GB
Viti i publikimit: 2013
Hard Drive Kapaciteti: 1 TB
Processor Type: Intel bundled
Items: tastiere, Monitor, Mouse, Rrjeti Card, Folësit, Wi-Fi Card
Processor Speed: 3,2 GHz

Apple iMac 27-inch - Late 2013, modeli aktual
27-inch ekran LED-Shkod me teknologji të SPI-së (2560 nga 1440)
Intel Quad Core i5 3.2GHz 64-bit processor me Turbo Boost deri 3.6GHz (Haswell)
NVIDIA GeForce GTX 755M me 1GB GDDR5 Memory
16GB DDR3 RAM (Expandable në 32GB, thirrje për detaje)
1TB Hard Drive (7200-rpm)
Mac OS X Yosemite 10,10 me iLife
Thunderbolt, USB 3.0, Ethernet dhe SD Card Slot
Aeroporti 802.11ac & Bluetooth 4,0
FaceTime HD Kamera
Apple Wireless Keyboard dhe Magic Mouse (ose Magic Trackpad, ju lutem, jepeni hollësisht)
Apple Garanci deri 26 maj 2015, me opsion për të zgjeruar me AppleCare deri 2017

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me këtë iMac, duke kërkuar për diçka të një spekulim të ndryshme, madhësi apo produkteve të Apple në përgjithësi

atëherë ju lutem mos ngurroni të na telefononi.


Garanci
Të gjitha makinat janë furnizuar me një 60 ditë të kthehet në bazë Garanci ku ne do të riparojë ose të zëvendësojë makinë me të barabartë ose

specifikim më i madh. Dëmtime aksidentale nuk është e mbuluar. Kompjuter furnizuara me AppleCare do të furnizohen me relevante

Dokumentacioni dhe transferuar në emrin e blerësit. Të gjitha sendet janë siguria shënuara, çdo dëshmi e manipulimit do të pavlefshme

garanci.

Dërgesë
Të gjitha dërgesat do të bëhet nëpërmjet DHL Express (Next dorëzimit Dita e Punës) dhe kërkojnë një nënshkrim mbi shpërndarjen. Same ditë

dërgimi është në dispozicion në të gjitha sendet e porositura më parë 14:00 gjatë ditëve të javës. Nëse keni nevojë të ofrimit të bëhen në një të veçantë

Data e ju lutem na këshillojë gjatë procesit arka. Ju lutem na kontaktoni për të diskutuar postare ndërkombëtare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim