Ipad Air

Shitet nga: Muhamed 30 Jan 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Shes iPad Air i sapo ardhur, iPadin e shes per shkak te shpenzimeve personale, iPadin e shes me garancion sepse eshte i pa perdorur dhe do te ndaheni shume te kenaqur, per me shume kontaktoni viber.
Viber : +37744490860
Telefon: 0038649150496.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim