Ipad Air2 i ri

Shitet nga: Fiss 26 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR   420 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Shes ipad pro modeli i fundit i Ipad-eve i ri i pa perdorur.
Specifikat e Ipadit jane keto:
Processori: 3 x Apple Twister @ 1.5GHz
Ram: 3GB LPDDR4
HDD: 16GB
IOS: 9
Me kartel dhe perkrahe 4G
Camera: 8MP Rear-Facing Front Cam.1.2MP Front-Facing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim