Ipod 5

Shitet nga: Anonim 13 Tet 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Ipod 5 , kapaciteti 32 gb, eshte shume funksional dhe eshte teresisht ne gjendje shum te rregullt perveq pulles' home ' qe nuk funksionon si duhet, ka ngjyre te zeze , mund te bejme marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim