Ipod 5

Shitet nga: Vel 13 Tet 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Ipod 5, 32 gb ne gjendje te rregullt perveq pulles HOME qe nuk funksionon si duhet dhe ka ngjyr te zeze, bejme marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim