Playbook Blackberry tablets

Shitet nga: Sirah 20 Gsh 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
BlackBerry Tablet Os, 1 GHz dual-core processor.
1 GB of RAM, 16 GB for storage.
7 inch multi-touch capacitive LCD screen, 1024 x 600-pixel resolution.
Wireless-N Wi-Fi (802.11a/b/g/n).
0.9 pounds (15 ounces).
Kamere mbrapa dhe perpara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim