Samsung Galaxy Tab 3

Shitet nga: Ipad 25 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Samsung Galaxy Tab 3 ,
Playstore ,
8gb ,
Wifi ,
Fb ,
Viber ,
Whatcap ,
Ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim