Tablet ACER

Shitet nga: Din 03 Jan 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   135 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Acer Iconia Tab B1-A71
ne gjendje shum te mir pune teknike dhe optike
baterin e man mir
Andorid verzion 4.2
I ardhur nga Gjermania
osht pak i perdorun
viber whatsapp mesenger
posedon mbushesin

100 % Origjinal

viber kontakt +38649109833
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim