Tablet Lenovo Yoga 10

Shitet nga: Burhan 06 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Tableta
Shes tablet Lenovo Yoga 10 . I ri , i paperdorur, eshte ne kuti. Ka 16Gb dhe pranon kartel. Çmimi 180€ (i diskutueshem). Per me shum informata viber/whatsapp: 049701133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim