2 Sony 2-sha u shiten thanks merrjep

Shitet nga: rigon 20 Tet 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
shesimim dy soni d-sha ne gjendje shum te mire te perdurur pak po jo shum dyt po i shes 50$ se spom duhen mo se veq po rrin qaty dyt e kan ka ni gjostik dhe me te gjitha kabllat percjellese qmimi edhe diskutohet por ju lutem thirni vetem deri ne 5 mbramje e mandej po jo me heret se jom n shkoll (pune) faleminderit shummm...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim