CD lojra per Sony Playstation 3

Shitet nga: Neriton 09 Pri 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesh 8 CD per Playstation 3 original nga Gjermania lojt jan:

Grand Theft Auto-4
Grand Theft Auto-5
NBA 2K-15
NBA 2K-13
Watch Dogs
PES-2011
Saints Row-2
Assanssis Creed2

Lojt shiten veten komplet gjitha bashk,Garantoj qe jan Origjinale dhe funksionojn..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim