LexiBook TV Game

Shitet nga: Privat 04 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet LexiBook TV Game loja posedon te gjitha pjeset origjinale loja vjen me dy gjystika dhe me te gjitha kabllot origjinale.Gjystikat punojne me bateri 1.5V per dy gjystikat duhen 6 bateri pra per dy gjystikat nga 3 bateri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim