Mbrojtese gome per PSP

Shitet nga: PSP 08 Qer 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet mbrojtse e gomes/silikonit per PSP, eshte nje product i cili e mbron PSP nga grrithjet dhe thyerja ne shumicine e rasteve.
Per më teper na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim