Nintendo DSi-

Shitet nga: Ardit 08 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Nintendon MADE IN GERMANY , shume pak e perdorur, eshte funksionale ,ka kamer funksionale [Selfie dhe Camera], munden me ju instalu te gjitha aplikacionet, ka WI-FI,eshte me TOUCH[me gisht]
Qmimi diskutohet !
Bej ndrrim me naj telefon [SMARTPHONE]-Samsung ose tjeter.
Thirrni ne kete numer:
049131349
viber: 059131349
Foto nuk kam futur ne merrjep.com
por mundeni me ardh me kqyr kur doni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim