PLAYSTATION 2

Shitet nga: soni 2 24 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
SHES SONI PLAYSTATION 2 NGJENDJE TRREGULLT SAPO I ARDHUR NGA GJERMANIA SONI VJEN ME 7 CD DHE ME TRE KONTROLLERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim