PS One

Shitet nga: Zone 25 Tet 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Play Station One, ne gjendje të rregullt, me qip per ti lexuar CD-jat fallc, komplet me mbushes, kablla perciellëse dhe nje Gjojstik.

Na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim