PS sony 3 superslim 500GB

Shitet nga: Gert 09 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet sony ne gjendje shum te rregullt me 1 gjystik origjinal vjen me dy cd GTA 5 dhe Call of duty Black ops 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim