PS2 me Qip me garancion

Shitet nga: PS2 01 Pri 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet PS2 me qip eshte shume I rujtun. Shumicien e pjeseve I ka te reja (adapterin, kabllat e rrymes dhe te sinjalit, skartin, gjojstikat). Pra me soni vjen nje adapter, nje kabëll e rrymes, kabllin e sinjalit, skarti dhe dy gjojstika. Soni ka garancion 30 dite.Per informata tjera na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim