PS2

Shitet nga: ferki 26 Mar 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes ps2 i ruajtur me qip ka dhe 22 lojra fallc i kom 3 gjostika multi-tap memory card 8MB

lojrat

-Pes 2014
- pes 2014 ultimate team
-Fifa 14
-Sillent hill origins
-Source cross
-25 to life
-Nhl hockey 09
-Killzone
-Call of duty world at war
-Good of war 2
-Tmnt smash up
-Mortal kombat shaolin monks
-Mortal kombat armageddon
-Fight night 3
-Super mario collection
-Smack down vs Raw 2011
-All stars 2011
-Bournout 3
-Prince of persia warrior within
-F1 2006
-Fifa street 2
-Tony hawk's

kontakto ne https://www.facebook.com/ferki.miftari1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim