PS3 Super Slim (500 GB)

Shitet nga: PS3 Super Slim 27 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Playstation 3 Super Slim me kapacitet prej 500 GB.
Ne dispozicion ka nje Joystick dhe 7 CD origjinale( GTA IV dhe V, Fifa14, Call of Duty Ghost, Grand Turismo 5, Wolfenstein, Storm Revolution).

Me marveshje, bejm edhe ndrrime me Biciklete!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim