PSP GO ne gjendje mjaft te mir

Shitet nga: Endrit 15 Gsh 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
eshte ne gjendje mjaft te mir vetem sa me ka ardhur nga Anglia para 1 muaj e gjys , nuk eshte i grithur eshte i ruajtur mir ka wifi ka te instaluar , ka te instaluar 7 lojra . dhe skype. Mund te instaloni qfare te doni mund te merrni muzik . me PSP GO vjen dhe adapter .
Mundet edhe ndrrim me ndonje telefon si : Samsung s2 ,s3 ,s4 (jap edhe pare) , iphon 3 , 4s ,4 5s (jap edhe pare ) samsung note , sony Z4 etje por vetem qe te jen te ruajtur dhe pa asnje defekt
nese keni deshir tju dergojm foto dhe video qe si punon na kontaktoni ne FACEBOOK www.facebook.com/dittioffical
numer nuk kom mos um thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim