PSP Me 11 Lojra

Shitet nga: PSP 03 Pri 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
Posedon : Futrollen,Adapterin,dhe 10 Lojra (Cd) Origjinal + Fifa street
Eshte ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim