Play Station 3-Me Multiman

Shitet nga: Zenel 04 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiten 3 SonyPlayStation 3 Me Multiman .6Xhestika Dhe Kabllat Mbushsee .Te Tre Sonyit ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim