Play station 3

Shitet nga: Ardian 08 Jan 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes play station 3 me gjendje shum Te mir dhe me nje qmim shum Te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim