PlayStation 3 Super Slim 140 Euro

Shitet nga: Gentian 02 Tet 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet PS3 Super Slim (500 GB) me prejardhje nga Zwicra. Eshte ne gjendje perfekte dhe ka ne dispozicion: Nje joystick dhe komplet 7 CD original(GTA IV dhe V, Call of duty Ghost, Grand Turismo 5, Fifa 14, Wolfeinstein dhe Storm Revolution).
Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr 049-367-185


Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim