Playstation 2

Shitet nga: soni 2 24 Mar 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes soni playstation 2 ne gjendje trregullt soni vjen me 7 cd dhe me tre kontrollera soni osht i ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim