Playstation 2

Shitet nga: soni 2 24 Mar 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes soni playstation 2 ngjendje trregullt sapo i ardhur nga gjermania soni vjen me 7 cd dhe me tre kontrollera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim