Ps3 - sony

Shitet nga: Sony 13 Tet 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet sony playstation 3 shume pak i perdorur me dy loje dhe nje joystick.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim