Psp go dhe Sony playstation 2 me cmim ...

Shitet nga: Erjon 23 Dhj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes psp go dhe 1 sony playstation 2 me 2 gjostika jan te ardhur nga gjermania per me shum informata na kontaktoni ne 049898645
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim