Qante per PSP

Shitet nga: PSP 08 Qer 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet qanta për PSP dhe pjese perciellse, shume e pershtatshme.

Per me teper na kontaktoni në numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim