SONY PLAYSTATION 3

Shitet nga: Met 24 Gsh 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR   250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Playstation 3 me 2 Joysticka dhe 11 CD'ja
sapo i arrdhur nga Gjermania 155 Euro
Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim