Shes CD-ja për PS4...!

Shitet nga: Loni 17 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
--- Shes CD-ja per PS4 me çmime të ulta dhe bëj edhe ndrrime me keto CD-ja..!
--- Telefononi ne numrin tim te Ipkos dhe mirremi vesh per detajet.
--- Çmimet janë:
1. Star Wars Battlefront = 50 euro.
2. Fifa 15 = 20 euro.
3. NBA Live 14 = 15 euro.
4. Fifa 14 = 15 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim