Shes karriga për Sony PS club

Shitet nga: Nexhati 23 Nën 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Jane afer 15 karriga per Sony PS lokal..jane thuaja t'reja dhe i shes me çmim t'volitshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim