Shqiponja kuq e zi per Sony 3

Shitet nga: Sony 15 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes dekor me Shqiponjen kuq e zi per Sony 3 dhe per 2 kontrollera qmimi 25 euro


+38649582214 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim