Sony 2 play station 2 +CD

Shitet nga: Engjell 28 Shk 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Play station 2 osht me ni gjistik edhe memory card plus jon ndy mikrofona special vetem per sony 2 per karaoke lojen ka qip dhe pranon cdo lloj Cd-je osht gjendje super tmire osht i holl.
Kom edhe cd cmini 1 euro copa nese ma shum bojm marrveshje.
Muneni me kontaktu whatsapp ose viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim