Sony 3 me 10 cd lojra

Shitet nga: sony 31 Jan 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes sonin 3 sh shum I ruajtur dhe shum pak I perdorur, ka 10 cd ja me nje gjystik dhe paisjet tjera hdmI dhe I thjesht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim