Sony 3

Shitet nga: Armend 02 Sht 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Sony 3 esht ne gjendje te rregullt me te gjitha paisjet dy kontrolla dhe kabllot qe i duhen, shitet urgjentisht te interesuarit mund te kontaktojn edhe ne viber ne ket nr
049493171
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim