PS3 MULTIMAN Jailbreak

Shitet nga: OneTech 09 Dhj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Instaloj lojëra në të gjitha seriat e PS3 fat,slim dhe super slim ,me multiman-pa multiman.
Instaloj patch 2107/2018 për Pes 2013 ,
MAPA-t për Blackops 1 edhe Blackops 2 komplet zombie dhe multiplayer etj....
-Po ashtu bëjm Shitje dhe servisim PS2, PS3 dhe PS4
Për më shumë info vizitoni dyqanin në Sheshin e Lirisë në oborrin E Xhamis Isa Beg në Mitrovicë .

Kontakti Tel: (049272077) , email-it f_latifi@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim